Medaillon
Gold 585, Fotoeinlage, florale Ziergravur, 9,1 gøg7
04.11.2021 - 10:54
- Vyvolávací cena:
Medaillon
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 04.11.2021 - 10:54 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Položky z jiných aukcí
- Kulturperlenohrsteckclipse
- Konvolut Tafelgeschirr, 2./3. Viertel 20. Jhdt.,
- Brillantohrclips