Künstler 19. Jhdt.
Ausblick aufs Meer, Öl auf Leinwand, 30 x 24 cm, gerahmt,
08.11.2021 - 10:16
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.11.2021 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |