Wilhelm Kaufmann *
(Wien 1895-1975) Mann mit Geige, signiert Wilhelm Kaufmann, Lithographie auf Papier, 45 x 60 cm, Passep., gerahmt,
08.11.2021 - 10:25
- Vyvolávací cena:
Wilhelm Kaufmann *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.11.2021 - 10:25 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.800,- do EUR 3.500,-