Gyula Zarkoczy
(Ungarn 1873-1932) Jäger mit Hund im Schnee, signiert "Zarkoczy Gy", Öl auf Leinwand, 40 x 50 cm, gerahmt,
08.11.2021 - 10:15
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Gyula Zarkoczy
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.11.2021 - 10:15 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |