Konstantin Stoitzner
(Busau/Mähren 1863-1934 Wien), Blumen in Vase, signiert "C. Stoitzner", Öl auf Karton, oval gerahmt, Bildauschnitt ca. 11,5 x 17 cm, gerrahmt
08.11.2021 - 10:16
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Konstantin Stoitzner
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.11.2021 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |