Wilhelm Hejda
, (Wien 1868-1929, "Mutter mit Kind", signiert "W. Hejda Wien", Gipsrelieff, ca, 41 x 56 cm, geringfügig bestoßen
08.11.2021 - 11:02
- Dosažená cena: **
EUR 340,-
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Wilhelm Hejda
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 08.11.2021 - 11:02 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |