Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978 Wien) Verschneite Tallandschaft, handsigniert Hans Figura, Radierung in Farbe, Stockgröße 29,5 x 38 cm, ungerahmt Blatt eingerissen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
22.11.2021 - 15:04
- Dosažená cena: **
EUR 80,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Hans Figura *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2021 - 15:04 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 190,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: