Giovacchino Galbusera
Mailand 1871-1944 Lugano "Blumenampel", Öl auf Leinwand ca. 76 x 45 cm, signiert, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
24.11.2021 - 15:16
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Giovacchino Galbusera
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.11.2021 - 15:16 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |