F. Kraner
1. Hälfte 20. Jhdt. "Wien, Pfarrkirche Ober-St. Veit", Aquarell, ca. 37 x 38 cm, signiert, datiert 1932, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
24.11.2021 - 15:19
- Dosažená cena: **
EUR 140,-
- Vyvolávací cena:
EUR 90,-
F. Kraner
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.11.2021 - 15:19 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |