Willy Schwengler*
Wien 1930-2017 "Dorfstraße", Öl auf Karton, ca. 80 x 40 cm, signiert, datiert 1982
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
24.11.2021 - 15:11
- Vyvolávací cena:
Willy Schwengler*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.11.2021 - 15:11 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |
Položky z jiných aukcí
- 6 italienische Gewürzsstreuer,
- China, Provinz Yunnan
- LKW "Ford Transit Pritsche 2.0 TDCi L2H1 310 Ambiente (Euro 6)",