Karl Flieher*
Wien 1881-1958 Zell am See "Alte Mühle in Weißenkirchen", Aquarell, Gouache, ca. 15,5 x 12 cm, signiert, datiert, Wien 1932, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
24.11.2021 - 15:19
- Vyvolávací cena:
Karl Flieher*
Expert: Günter Klaps
Günter Klaps
+43-2742-353 425
guenter.klaps@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at +43 2742 35 34 25 |
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 24.11.2021 - 15:19 |
Místo konání aukce: | St. Pölten |