Franz Traunfellner *
(Gerersdorf/N.Ö. 1913-1986), "Winterwald" signiert "Fanz Traunfellner, bezeichnet "original Holzschnitt, Stockmaß ca. 24 x 17 cm, Passepartot, ohne Rahmen
22.11.2021 - 10:17
- Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
Franz Traunfellner *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2021 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 240,- -
Vyvolávací cena: