Mersad Berber *
, (Bosanski Petrovac/Bosnien 1940-2012 Zakreb ), ohne Titel, signiert "Berber", Mischtechnik auf Holzwerkstoff(MDF), ca. 39,5 x 31 cm, gerahmt
22.11.2021 - 10:08
- Vyvolávací cena:
Mersad Berber *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2021 - 10:08 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |