Carl Friedrich Adolf Lorentzen
(Hamburg 1801 geb.) Boots-Gracht in Holland, signiert A. Lorentzen (Signatur nachgezogen), Öl auf Leinwand, 56 x 80 cm, gerahmt,
22.11.2021 - 10:17
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2021 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |