Heinz Pinggera *
(Meran 1900 geb.), Bergmassiv mit See und Bootshaus im Vordergrund, signiert "H. Pinggera", Öl auf Leinwand, ca. 74 x 101 cm, gerahmt
22.11.2021 - 10:21
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Heinz Pinggera *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2021 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.900,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-