Künstler 19. Jhdt
Der Fischzug am See Genezareth, Öl auf Leinwand, 158 x 220 cm, Krakkles, beschädigt, gerahmt,
22.11.2021 - 10:24
- Vyvolávací cena:
EUR 3.400,-
Künstler 19. Jhdt
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 22.11.2021 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |