Brillantsolitär 0,24 ct (grav)
Gold 585, RW 54, 4 g, Tragespurenøg4
01.12.2021 - 10:19
- Vyvolávací cena:
EUR 320,-
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 01.12.2021 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |