Brillantsolitär ca. 0,45 ct
Gold 750, RW 61, 17,2 g Weitenänderung Gold 585, Tragespurenøg17
01.12.2021 - 11:18
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Brillantsolitär ca. 0,45 ct
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 01.12.2021 - 11:18 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |