Čís. položky 388

Ernst Wilhelm Nay *

Ernst Wilhelm Nay * - Současné umění II

(Berlin 1902–1968 Köln)
Untitled, 1959, signed, dated and inscribed Nay 59 M, watercolor on watercolor paper, 42.5 x 60 cm, framed

According to Dr. Magdalena Claesges, the M in the signature refers to the location in which the watercolor was made: Montello (Sicily).

Provenance:
Private Collection, Munich
Private Collection, Austria

Literature:
Magdalena Claesges, Ernst Wilhelm Nay - Werkverzeichnis der Aquarelle, Gouachen und Zeichnungen, vol. 3 1954 – 1968, no. 59 – 019, ill.

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

02.12.2021 - 17:29

Dosažená cena: **
EUR 43.520,-
Odhadní cena:
EUR 15.000,- do EUR 20.000,-

Ernst Wilhelm Nay *

(Berlin 1902–1968 Köln)

Provenance:
Private Collection, Munich
Private Collection, Austria

Literature:

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Současné umění II
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.12.2021 - 17:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.