Walder Papst
(geb. 1897 St. Leonhard/Marburg, tätig als Maler in Graz) Felsige Meerenge, handsigniert W. Papst, Öl auf Karton, Bildausschnitt 36 x 47,5 cm, gerahmt, Rahmen abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
29.11.2021 - 15:24
- Dosažená cena: **
EUR 320,-
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Walder Papst
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 29.11.2021 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Graz |