Diamantsolitärring
Gold/Weißgold 585, ein Altschliffbrillant, ca. 0,15 ct, RW 60, 3 gøg3
25.11.2021 - 10:17
- Vyvolávací cena:
Diamantsolitärring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 25.11.2021 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |