Brillant Ring zus. ca.0,50 ct
Weißgold 750, drei Brillanten,österr. Einfuhrpunze 1925- 2001, RW 56, 3,9 gøg4
25.11.2021 - 10:01
- Vyvolávací cena:
Brillant Ring zus. ca.0,50 ct
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 25.11.2021 - 10:01 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |