Diamant Farbstein Damenring
Gold 750, Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,25 ct, vierzig Diamantrauten, zus. ca. 0,10 ct, drei Saphire, zwei Rubine, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 56, 4,1 g, Datums-/Innengravurøg4
02.12.2021 - 10:11
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Diamant Farbstein Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 02.12.2021 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |