Lukas Johannes Aigner *
(Linz 1974 geb.) In Träumen gefangen, signiert: J. L. Aigner, datiert: 2018, Acryl-Mischtechnik auf Hartfaserplatte, ca. 67 x 98 cm, gerahmt (SLS) Ruf 3.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
07.12.2021 - 15:27
- Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-
Lukas Johannes Aigner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 07.12.2021 - 15:27 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 4.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-