Rudolf Hausner *
![](https://www.dorotheum.com/typo3temp/assets/_processed_/4/6/csm_copyright-dummy_en_50c8912c05.webp)
(Wien 1914-1995) Adam - Aktiv, aus: Drei Temperamente, Nachlassstempel: R. Hausner, 1982, rückseitig Nachlassstempel sowie Handsignatur der Tochter des Künstlers: Xenia Hausner, Lithographie in Farbe auf Velin, blattgroßer Druck ca. 40,5 x 50,7 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
MMag. Stefan L. Schnöll
+43-664-8106100
Stefan.schnoell@dorotheum.at
07.12.2021 - 15:29
- Dosažená cena: **
-
EUR 260,-
- Vyvolávací cena:
-
EUR 160,-
Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) Adam - Aktiv, aus: Drei Temperamente, Nachlassstempel: R. Hausner, 1982, rückseitig Nachlassstempel sowie Handsignatur der Tochter des Künstlers: Xenia Hausner, Lithographie in Farbe auf Velin, blattgroßer Druck ca. 40,5 x 50,7 cm
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
MMag. Stefan L. Schnöll
+43-664-8106100
Stefan.schnoell@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at +43 732 773132 74 |
Aukce: | Obrazy |
Typ aukce: | Online aukce |
Datum: | 07.12.2021 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Online |
** Kupní cena bez kupní ceny a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Další objekty umělce
-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Všechny objekty umělce