Solitärring
Gold 585, Altschliffbrillant ca. 0,20 ct, RW 53, 2,2 gøG
Expert: Schätzmeister Karl-Heinz Kloiber
Schätzmeister Karl-Heinz Kloiber
+43-662-871671-45
heinz.kloiber@dorotheum.at
02.12.2021 - 15:03
- Vyvolávací cena:
Solitärring
+43-662-871671-45
heinz.kloiber@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 02.12.2021 - 15:03 |