Alfred Zeitlinger
(Linz 1926 geb.) "Landschaft", signiert Zeitlinger, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 28 x 45 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.12.2021 - 12:25
- Vyvolávací cena:
Alfred Zeitlinger
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.12.2021 - 12:25 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |