Fabio Zolly *
(Spittal/Drau 1955 geb.) "Madrid 6490", Frottage, Abrieb auf Papier, auf Papier fixiert, gerahmt, verglast, revers auf Deckkarton des Rahmens betitelt und signiert,100 x 69 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.12.2021 - 12:36
- Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-
Fabio Zolly *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.12.2021 - 12:36 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |