Daniela Rasser *
(Laibach 1948 geb.) "Ohne Titel", signiert D Rasser, datiert 2021, Acryl auf Leinwand, 100 x 120 cm
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.12.2021 - 11:58
- Vyvolávací cena:
EUR 950,-
Daniela Rasser *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.12.2021 - 11:58 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |