Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) "Bär", signiert Kumpf, E. A., Bronze, Höhe 18 cm, um 2003
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.12.2021 - 13:15
- Dosažená cena: **
EUR 2.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.12.2021 - 13:15 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- Leopold Birstinger *
- '"St. Markus"-Lithyalin Becher, spätes 19. Jh.,
- Überkomplette Historismus Schreibtischgarnitur, um 1880/90,