Künstler 20. Jahrhundert
Stilleben, schwer leserlich signiert, Öl auf Leinwand, 47,5 x 61,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.12.2021 - 12:41
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jahrhundert
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.12.2021 - 12:41 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |