Konrad Koller
(Villach 1916 geb.) "Liegender weiblicher Akt", Aquarell, Tusche auf Papier, Passepartout Ausschnitt 40 x 44,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
10.12.2021 - 12:26
- Vyvolávací cena:
Konrad Koller
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.12.2021 - 12:26 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Položky z jiných aukcí
- Eisenkassette im modifizierten Barockstil
- Augarten Serviceteile:
- Einachsanhänger "Gföllner AFG 1/1",