Čís. položky 195-039748/0003

Hochzeitsdose mit Brautpaar, Entwurf Anton Klieber um 1925, Ausführung Keramos, Wien

Hochzeitsdose mit Brautpaar, Entwurf Anton Klieber um 1925, Ausführung Keramos, Wien - Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce

Keramik, herzförmig, farbig glasiert und staffiert, am Deckel rückseitig geprägt AK, am Boden geprägte Modellnummer 159 und Nummer 25692 und 9, gestempelte Dreiecksmarke Keramos, Austria und Monogramm AK, Höhe ca. 14 cm, gering krakeliert, Glasurabsplitterungen

Literatur:
Uta M. Matschiner, Keramos, 2010, S. 318, Mod. Nr. 159

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

09.12.2021 - 16:49

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Literatur:

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní umění grafika, koberce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.12.2021 - 16:49
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.