2 ländliche Wandhängekästchen
, "Bauernstube" u. "Rauchkuchl", um 1900, teilw. färbig staffiertes Miniaturmobiliar in verglasten Rahmen, ca. je 21,5 x 32,5 cm, Altersspuren, schöne Patina
06.12.2021 - 11:24
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
2 ländliche Wandhängekästchen
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.12.2021 - 11:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |