Ferdinand Mallitsch Kopie /copy
(1820-1900) Der Neuankömmling, Öl auf Leinwand, Hinterklebungen, ohne Rahmen, Altersspuren, löchrig
06.12.2021 - 10:20
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.12.2021 - 10:20 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |