Künstler 20. Jhdt.
Zwei Papageien im Wintergarten, signiert C. Titze, Öl auf Platte, 64 x 62 cm, gerahmt,
06.12.2021 - 10:23
- Vyvolávací cena:
Künstler 20. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.12.2021 - 10:23 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |