Künstler 19. Jhdt, L. Burger
Hof mit Tieren, signiert L. Burger, Öl auf Leinwand, 50 x 80 cm, gerahmt,
06.12.2021 - 10:17
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt, L. Burger
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 06.12.2021 - 10:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |