Diamant Quarz/Katzenauge Damenring
Gold/Rotgold 585, Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,20 ct, RW 55,5, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt., RW 55,5, 3,4 g, Steine tlw. ausgeschartetøg3
09.12.2021 - 10:19
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 09.12.2021 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |