Brillantcreolen zus. ca. 0,60 ct
Gold Weißgold 750, 15,8 g, Tragespurenøg16
07.12.2021 - 10:24
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 07.12.2021 - 10:24 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |