Diamant Anhänger um 1900
Gold 585, österr. Amtspunze 1872-1922, Altschliffdiamant ca. 0,10 ct, Durchmesser ca. 28,3 mm - 5,6 g øG6
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
14.12.2021 - 15:34
- Vyvolávací cena:
Diamant Anhänger um 1900
Expert: Sandra Kiss
Sandra Kiss
+43 732-77 31 32
sandra.kiss@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 14.12.2021 - 15:34 |
Místo konání aukce: | Linz |