Béla Kadar *
(Budapest 1877–1956)
Woman with Raised Arms, gouache on paper, 29 x 21.5 cm
Provenance:
Dobiaschofsky Auktionen, Bern, 10-13 May 2017, lot 471
Private Collection, Switzerland
Expert: Mag. Patricia Pálffy
Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386
patricia.palffy@dorotheum.at
18.12.2021 - 15:55
- Dosažená cena: **
EUR 2.461,-
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-
Béla Kadar *
(Budapest 1877–1956)
Provenance:
Expert: Mag. Patricia Pálffy
Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386
patricia.palffy@dorotheum.at
Aukce: | Moderní a Současné umění |
Datum: | 18.12.2021 - 15:55 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)