Mag. Petra Holasek Tilel: Weisses Herz in voller Kraft
Acryl auf Leinwand, signiert Original Die Holasek 2011, 310 x 201 cm, gerahmt Leinwand löchrig, abgerieben
Expert: Günther Moik
Günther Moik
+43-316-829480
guenther.moik@dorotheum.at
13.12.2021 - 15:37
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Expert: Günther Moik
Günther Moik
+43-316-829480
guenther.moik@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 13.12.2021 - 15:37 |
Místo konání aukce: | Graz |