gestempelt - Berlin Nr. 17 gepr. SCHLEGEL,
01.02.2022 - 00:14
- Dosažená cena: **
-
EUR 35,-
- Cena:
-
EUR 35,-
gestempelt - Berlin Nr. 17 gepr. SCHLEGEL,
MI 160
Expert: Gernot Abfalter
Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299
stamps@dorotheum.at
Horká linka kupujících
Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at +43 1 515 60 323 |
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitZnámky | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 01.02.2022 - 00:14 |
Místo konání aukce: | Wien | Palais Dorotheum |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH
Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.
Položky z jiných aukcí
- 13-teiliges Kaffee-und Teeservice mit vergoldetem Dekor, in der Art von Dagobert Peche, Modellnummer: 5564, Ausführung: Fischer & Mieg, Pirkenhammer
- Charles X Bronze Kaminuhr "Knabe des Laokoon"
- Granat Ohrclips
- Loser Turmalin 3,90 ct
- **/* - Kl. Partie Österr. 1945mit Grazer Markwerte ** - 8 Pfg. Scheibbs Type III **,