Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.), ohne Titel, rechts oben in roter Farbe signiert "Korab", Mischtechnik auf Papier mit Austria Zeichen Prägestempel, ca. 38,7 x 24 cm, Passepartout, verglast gerahmt
20.12.2021 - 10:11
- Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Karl Korab *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.12.2021 - 10:11 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,- -
Vyvolávací cena: