Schöpflöffel
Silber 800, monogrammiert "ES", österr. Amtspunze 1872- 1922, 204,8 gøs205
20.12.2021 - 10:53
- Vyvolávací cena:
EUR 190,-
Schöpflöffel
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 20.12.2021 - 10:53 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |