Siegfried Tragatschnig *
(Theissing 1927-2013) Lithografie, handcoloriert, "Ohne Titel", signiert S. Tragatschnig, datiert 92, 27,5 x 19,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.03.2017 - 14:13
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Siegfried Tragatschnig *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.03.2017 - 14:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.03. - 08.03.2017 |