Rudolf Hausner *
(Wien 1914-1995) "Adam", signiert R. Hausner, Farblithografie, die Nr.247/ 300, Blattgröße 66 x 50 cm, ohne Rahmen, stockfleckig, leichte Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.03.2017 - 14:19
- Vyvolávací cena:
Rudolf Hausner *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.03.2017 - 14:19 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.03. - 08.03.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: