Diamant Saphirring
Gold Weißgold 585, Altschliffbrillanten und Achtkantdiamanten zus. ca. 0,45 ct, RW 56, 5,7 g, etwas angelaufen øg6
05.01.2022 - 10:05
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Diamant Saphirring
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 05.01.2022 - 10:05 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |