Altschliffbrillantring zus. ca. 0,55 ct
Weißgold 585, RW 55, 2,2 gøg2
05.01.2022 - 10:21
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Weißgold 585, RW 55, 2,2 gøg2
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 05.01.2022 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |