Viktor Gutmann *
(Triest 1887-1963) "Blick auf die Rax vom Semmering", signiert V. Gutmann, Öl auf Karton, 37,5 x 42 cm, gerahmt, Oberflächenmängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.03.2017 - 14:48
- Vyvolávací cena:
Viktor Gutmann *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.03.2017 - 14:48 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.03. - 08.03.2017 |